U THA SE JANË NDARË/ Mozzik flet për herë të parë në lidhje me këtë lajm (FOTO) – AlpeGossip
U THA SE JANË NDARË/ Mozzik flet për herë të parë në lidhje me këtë lajm (FOTO)

U THA SE JANË NDARË/ Mozzik flet për herë të parë në lidhje me këtë lajm (FOTO)

Çifti i reperëve, Mozzik e Loredana kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi pas thashethemeve se ata janë ndarë. Thashethemet u shtuan më shumë kur Mozzik nuk e uroi Loredanën për ditëlindje publikisht.

Megjithatë sot Mozzik i ka dhënë fund fjalëve për ndarje duke postuar foto në shoqërinë e Loredanës.

Reperi shfaqet duke fotografuar veten dhe partneren teksa ajo filmon videoklipin e ri.

Kujtojmë që Mozzik dhe Loredana janë prindër të një vajze.