NUK NA E MERRTE MENDJA/ Oriola Marashi tregon lidhjen mes Kejvinës dhe këngëtarit të famshëm Maluma – AlpeGossip
NUK NA E MERRTE MENDJA/ Oriola Marashi tregon lidhjen mes Kejvinës dhe këngëtarit të famshëm Maluma

NUK NA E MERRTE MENDJA/ Oriola Marashi tregon lidhjen mes Kejvinës dhe këngëtarit të famshëm Maluma

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë jo vetëm dy modelet më të komentuara në media, por edhe mikesha të ngushta e shpesh i kemi parë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Së fundmi Oriola ka pyetur fansat nëse do kishin dëshirë të ishin të famshëm e shumë prej tyre kanë dhënë opinionet e veta.

Një prej fansave i ka shkruar Oriolës se do dëshironte të ishte e famshme që të takonte shokun e saj, Malumën. Me përgjigjen e saj modelja ka zbuluar se në fakt Maluma është shoku i Kejvinës.

Kujtojmë që Kejvina dhe Maluma u takuan pak kohë më parë në një koncert të këngëtarit në Itali.