PAS 4 VITESH/ Noizy merr vendimin e papritur, reagon Seven Saraçi: Pse vëlla?! (FOTO) – AlpeGossip
PAS 4 VITESH/ Noizy merr vendimin e papritur, reagon Seven Saraçi: Pse vëlla?! (FOTO)

PAS 4 VITESH/ Noizy merr vendimin e papritur, reagon Seven Saraçi: Pse vëlla?! (FOTO)

Ata ishin shumë miq të mirë dhe në vitin 2015 realizuan bashkëpunimin “Si me kon zezake”, madje i shihnim shpesh herë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Mirëpo siç duket marrëdhëniet e tyre janë prishur dhe kompania e cila mbron të drejtat e projekteve të Noizyt, në të gjitha platformat digjitale, i ka bërë një kërkesë Seven Saraçit.

Me kërkesë të vetë Noizyt, ata përmes një e-maili i kanë kërkuar reperit ta fshijë këtë këngë, pasi nuk pajtohet me përdorimin e emrit të tij në këtë material.

Seven ka postuar e-mailin në InstaStory, por pas disa minutash e ka fshirë, ndërsa mbishkrimi që i kishte lënë është “Pas 4 vitesh, pse je zemëruar vëlla?