Transformim total: Big Mama vesh fustanin e para 2 viteve dhe ndryshimin shikojeni vetë (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Transformim total: Big Mama vesh fustanin e para 2 viteve dhe ndryshimin shikojeni vetë (FOTO/VIDEO)

Transformim total: Big Mama vesh fustanin e para 2 viteve dhe ndryshimin shikojeni vetë (FOTO/VIDEO)

Big Mama ka arritur sot format e një modeleje. Nuk kemi fjalë që të përshkruajmë ndryshimin e saj pas rënies në peshë nga ndërhyrja kirurgjikale që bëri në stomak.

Çdo ditë e më shumë Big Mama publikon foto për të treguar linjat elegante që ka arritur me shumë përpjekje. Ndërsa dje në mbrëmje ajo ka publikuar një foto të para dy viteve, për ta krahasuar veten me atë që është sot.

E veshur me të njëjtin model fustani si dy vite më parë në spektaklin e Arian Çanit në “Zonë e Lirë”, Big Mama duket se është transformuar në vetëm pak kohë.

Ajo madje pyet fansat se si duket më mirë si Big Mama apo Sexy Mama dhe sigurisht votat janë pro alternativës së dytë.