DITËLINDJET E 6 KORRIKUT/ Kush feston sot?! Nga Sylvester Stallone deri tek George W. Bush – AlpeGossip
DITËLINDJET E 6 KORRIKUT/ Kush feston sot?! Nga Sylvester Stallone deri tek George W. Bush

DITËLINDJET E 6 KORRIKUT/ Kush feston sot?! Nga Sylvester Stallone deri tek George W. Bush

Data shënon 6 korrik dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre. Por më parë le të njihemi me karakteristikat e tyre.

Njerëzit e lindur në 6 korrik janë të udhëhequr nga hën dhe uji. Shenjat e gaforres janë shpesh individ shumë pasionant, të fortë dhe të sigurtë. Gaforret të lindur më 6 korrik nuk kanë frikë të shkojnë pas asaj që ata dëshirojnë dhe mund të jenë tepër të fortë në përpjekjet e tyre!

50 Cent (Reper)

George W. Bush (Presidenti i 43  i SHBA)

Frida Kahlo (Piktore)

Janet Leigh (Aktore)

Nancy Reagan (Gruaja e Parë në SHBA, bashkëshortja e Presidendit Roland Reagan)

Sylvester Stallone (Aktor, skenarist, regjizor)

Tamera Mowry (Aktore)

Tia Mowry (Aktore)

Kevin Hart (Aktor)