Gazetarja KAP MAT burrin tek “Dritat e Kuqe”, justifikimi i tij është EPIK: Po vetëm një… (FOTO) – AlpeGossip
Gazetarja KAP MAT burrin tek “Dritat e Kuqe”, justifikimi i tij është EPIK: Po vetëm një… (FOTO)

Gazetarja KAP MAT burrin tek “Dritat e Kuqe”, justifikimi i tij është EPIK: Po vetëm një… (FOTO)

Aulona Musta është një nga gazetaret më të njohur shqiptare dhe shumë e familjarizuar me publikun tonë. Ajo është shndërruar në një na personazhet më influencues në rrjet ku njihet për këshillat që jep, por edhe për faktin që i thotë gjërat troç, pa dorashka. Mirëpo siç duket ajo është bërë nostalgjike dhe ka publikuar disa foto me partnerin në instastoryn e saj.

Në një nga postimet duket bashkëshorti i saj i cili po shkon tek vendi “i ndaluar” i burrave të martuar “Dritat e Kuqe”. Aulona e ka kapur mat dhe kjo është një nga fotot më qesharake të postuara nga ajo sot.

“E kapa mat dhe ai që thotë: Vetëm një herë nuk quhet…” 

Epo Aulona e ka treguar që ajo nuk është xheloze për partnerin dhe do pranonte dhe tradhëtinë, kështuqë duket se ja ka “falur”./AlpeNews.al/