Vogëlushja Renee suprizon mami Norën/ Ja çfarë i bënë ajo …(VIDEO) – AlpeGossip
Vogëlushja Renee suprizon mami Norën/ Ja çfarë i bënë ajo …(VIDEO)

Vogëlushja Renee suprizon mami Norën/ Ja çfarë i bënë ajo …(VIDEO)

Sot më e vogla e familjes Berisha-Istrefi ka uruar të ëmën për ditëlindje në mënyrën më fantastike të mundshme. Renee nuk ka mësuar të flasë rrjedhshëm e megjithatë, di të mbajë mikrofonin dhe t’i këndojë Norës këngën e ditëlindjes.

 

Vogëlushja, që është gati 3 vjeç, mban në dorë një kornizë me fotografinë e Norës teksa këndon “Shumë urime për mamin”. Bie në sy edhe korniza e dekoruar me pipa dhe një zemër të vogël të kuqe, që me gjasë është një dhuratë e bërë nga doçkat e vogëlushes (me ndihmën e dikujt tjetër). Sa e mirë!

 

“Jam e bekuar. Urimi më i mirë që kam marrë ndonjëherë në jetë”, ka shkruar Nora në Instagram.

I’m Blessed. Urimi ma i mire najhere n’jete babyRenee

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on