NGA PRINTI I LEOPARDIT TEK STREÇET/ Shihni 6 trendet "e çuditshme" të vitit 2018 (FOTO) - AlpeGossip
NGA PRINTI I LEOPARDIT TEK STREÇET/ Shihni 6 trendet “e çuditshme” të vitit 2018 (FOTO)

NGA PRINTI I LEOPARDIT TEK STREÇET/ Shihni 6 trendet “e çuditshme” të vitit 2018 (FOTO)

Mund të themi me shumë bindje se viti 2018 ishte një risi e re në modë duke u inpiruar  nga vitet 60 deri 90.  Stilistët dhe personazhet e njohur  sollën trende që nuk i kishim menduar kurrë gjithashtu na u desh të nxirrnim fustanet e mamait dhe xhkatet xhinse të babit nga dollapi.

Ne kemi përzgjehdur 6 nga trendet “më pikante” të cilat bën namin dhe u kthyen në ‘mani” të çdo femre.  Dhe javët e modës na treguan se këto do të na shoqërojnë edhe për sezonet e 2019. 

Streçet e çiklistve

Tuta sportive me taka

Çantat e belit

Printi leopardit

Veshjet Crop-Top

Pantallonat  kaubojse

AlpeNews.al