POZA SEKSI/ Morena Taraku shijon pushimet në Turqi… (FOTO) – AlpeGossip
POZA SEKSI/ Morena Taraku shijon pushimet në Turqi… (FOTO)

POZA SEKSI/ Morena Taraku shijon pushimet në Turqi… (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku po vazhdon të bëj pushime luksoze në Turqi.

Ajo madje është aktive me postimet në rrjetin social Instagram, ku ndanë momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit.

Në një video të postuar së fundmi, teksa shihet që është në pishinë e ulur mbi një gomë plazhi ajo rrëshqet dhe rrëzohet
keq.

Po ashtu ajo vazhimisht ka publikuar foto hot nga dhoma ku po i kalon pushimet në Turqi.