AJO ËSHTË E MARTUAR DHE KA NJË VAJZË/ Por e dinit se Nora Istrefi ka bashkëjetuar me një këngëtar shqiptar? (FOTO) – AlpeGossip
AJO ËSHTË E MARTUAR DHE KA NJË VAJZË/ Por e dinit se Nora Istrefi  ka bashkëjetuar me një këngëtar shqiptar? (FOTO)

AJO ËSHTË E MARTUAR DHE KA NJË VAJZË/ Por e dinit se Nora Istrefi ka bashkëjetuar me një këngëtar shqiptar? (FOTO)

Sot ajo është lumturisht e martuar me Robert Berishën me të cilin ka edhe një fëmjë, vogëlushen Renee. Gjithahstu Nora Istrefi sot është një ndër këngëtaret më të komentuara dhe numëron shumë ndjekës në rrjetet e saj sociale. Por Ermal Fejzullahu sapo na zbuloi një detaj që nuk e dinim për këngëtaren. Në moshë të vogël, Nora ka jetuar në të njëjtën shtëpi me Ermal Fejzullahun. Këtë lajm e zbuloi vetë këngëtari .

“Me Norën jemi rritur bashkë. Me Norën kemi jetuar edhe në një shtëpi madje kur kemi qenë fëmijë. Familjet tona kanë jetuar bashkë, kemi patur afrimitet.”- është shprehur ai.