“S’MË PLAS TË SJELL DONALDIN…”/ Romeo i kthehet Eglës: Shpërlaje pak gojën – AlpeGossip
“S’MË PLAS TË SJELL DONALDIN…”/ Romeo i kthehet Eglës: Shpërlaje pak gojën

“S’MË PLAS TË SJELL DONALDIN…”/ Romeo i kthehet Eglës: Shpërlaje pak gojën

Romeo Veshaj dhe Egla Ceno janë përshirë ditën e sotme në një debat në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Gjithçka nisi mbrëmjen e djeshme, gjatë darkës ku aktorja e pyeti aktorin se pse është i mërzitur, ndërsa ai i ka thënë që ndihet keq për vëllain e tij, Donald Veshaj dhe Bora Zemanin, sepse janë përfshirë ne debatet që ai ka pasur me Eglën në shtëpi.

“E pra ishte nevoja jote për të sjellë vëllain tënd për më dhënë përgjigje, meqë s’paske qenë i mërzitur”– i tha Egla, duke treguar se si “plas” të sjellë Donaldin në këtë format për të ekzistuar.
“Shpërlaje pak gojën”, iu kthye Romeo, megjithëse aktorja u shpreh se nuk po ofendon askënd.

Pjesë nga debati:

Egla: Pse çfarë doje të bëje? E pra ishte nevoja jote për të sjellë vëllain tënd për më dhënë përgjigje, meqë s’paske qenë i mërzitur
Romeo: Ta thashë dhe ta argumentova

Egla: S’më plas të sjellë Donaldin në këtë format për të ekzistuar
Romeo: Shpërlaje pak gojën
Egla: Jo nuk e shpërlaj. Kë ofendon?
Romeo: Nuk më intereson thuaj. Je një zonjë që përdor fjalën për të 25 vite.
Egla: Nuk më plas fare për të sjellë Donaldin në këtë shtëpi për të ekzistuar
Romeo: Vazhdo moj
Egla: Më lë mua të gaboj