“ÇMENDEM PËR TY…”/ Dedikimi romantik i Rezarta Shkurtës për Ermal Hoxhën në 18-vjetorin e lidhjes – AlpeGossip
“ÇMENDEM PËR TY…”/ Dedikimi romantik i Rezarta Shkurtës për Ermal Hoxhën në 18-vjetorin e lidhjes

“ÇMENDEM PËR TY…”/ Dedikimi romantik i Rezarta Shkurtës për Ermal Hoxhën në 18-vjetorin e lidhjes

18 vite të dashuruar, Rezarta Shkurta bën dedikimin romantik për bashkëshortin e saj, Ermal Hoxha.

Në rrjetet sociale, artistja ka rikujtuar ceremoninë martesore duke postuar foto dhe video.

“Ndonjëherë më duket sikur të njoha dje. Ndonjëherë sikur s’kam jetuar kurrë pa ty. S’më besohet që kanë kaluar 18 vite e gjysmë dhe çmendem për ty akoma dhe më shumë se ditën e parë”, shkruan ajo krahas fotove.

Rezarta dhe Ermali janë prindër të Herës, 10 vjeç.