Më mirë e ëma se e bija: Kjo është mami super seksi e këngëtares shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Më mirë e ëma se e bija: Kjo është mami super seksi e këngëtares shqiptare (FOTO)

Më mirë e ëma se e bija: Kjo është mami super seksi e këngëtares shqiptare (FOTO)

Me anë të një postimi në “Instagram”, këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Argjentina Ramosaj i ka uruar ditëlindjen mamasë së saj.

Komplimentat nuk kanë munguar për mamanë e Argjentinës pasi Suzana Mushkolaj është emër i njohur në Kosovë.

Ajo është dizajnere dhe gjithashtu ka qenë protagoniste në klipin “Berlusconi” të Getoarit.

Suzana i mahnit gjithnjë ndjekësit me linjat e saj trupore që ja kanë zili edhe vajzat e reja.

“Urime ditelindjen mami! Shoqja ime e ngushtë, inspirimi im, ëngjëlli im mbrojtës. Jam krenare për ty dhe mirënjohës që të kam. Qofsh e gezuar gjithmone bashke me te gjithe neve! Te dua pa mase”, është urimi i Argjentinës për mamanë e saj.