“KUSH TA KA MËSUAR ANGLISHTEN TY TË KEQEN?” Olti Curri “tallet” keq me Armina Mevlanin (FOTO) – AlpeGossip
“KUSH TA KA MËSUAR ANGLISHTEN TY TË KEQEN?” Olti Curri “tallet” keq me Armina Mevlanin (FOTO)

“KUSH TA KA MËSUAR ANGLISHTEN TY TË KEQEN?” Olti Curri “tallet” keq me Armina Mevlanin (FOTO)

Olti Curri njihet si një nga opinionistët më thumbues shqiptar.

Ai nuk lë rast t’i “shpëtojë” pa ngacmuar personazhet e famshëm e “bëmat” e tyre si dhe fenomente të ndryshme.

Së fundmi ai është “kapur” me Armina Mevlanin. Të gjithë e dimë se ajo nuk mund ta flasë dhe aq mirë gjuhën angzleze dhe shpesh tallet për këtë.

Kështu përmes një video ku shfzqet një vogëlush duke fol anglisht jo mirë, ai ironizon bolgeren e fmashme shqiptare duke shkruajtur:

“Kush ta ka mësuar anglishten ty të keqen?

-Armina!”