DO ISHTE TMERR I VËRTETË/ Njihuni me shenjat e HOROSKOPIT që s’duhet të jenë kurrë bashkë – AlpeGossip
DO ISHTE TMERR I VËRTETË/ Njihuni me shenjat e HOROSKOPIT që s’duhet të jenë kurrë bashkë

DO ISHTE TMERR I VËRTETË/ Njihuni me shenjat e HOROSKOPIT që s’duhet të jenë kurrë bashkë

Disa njerëz thjesht nuk pajtohen, por këto shenja të horoskopit kurrë nuk do të duhej të jenë bashkë sepse i pret lidhje e mundimshme, toksike dhe shumë stresuese.

Dashi dhe Akrepi

Të dy janë kokëfortë, të dy shumë shpejt hidhërohen dhe të dy dëshirojnë të jenë persona dominues në lidhje. Edhe njëri edhe tjetri rrezatojnë vetëbesim, gjë që grindja mund të shndërrohet në arrogancë dhe pandjeshmëri.

Shigjetari dhe Bricjapi

Vlerat e tyre janë plotësisht të ndryshme, si edhe karakteristikat e tyre personale. Këto dy shenja shumicën e gjërave i shikojnë krejtësisht ndryshe, për ç’shkak grindjet janë të shpeshta dhe të pashmangshme.

Binjakët dhe Virgjëresha

Ata do ta çmendin njëri-tjetrin. Virgjëresha Binjakun do ta konsiderojë të rëndë dhe fëmijëror, ndërkaq Binjaku Virgjëreshën të lodhshëm si prind i rreptë.

Demi dhe Akrepi

Ky është kombinimi më i keq ndër të gjitha shenjat e horoskopit. Njëri nga tjetri nxjerrin vetëm më të keqen, ndërkaq në lidhje pas fazës së parë të dashurisë shpejt do të bëhen njerëz të cilët thjesht ia nxijnë jetën njëri-tjetrit.