BASHKË NË IBIZA/ Bleona del topless dhe Alban Ramosaj lakuriq (FOTO) – AlpeGossip
BASHKË NË IBIZA/ Bleona del topless dhe Alban Ramosaj lakuriq (FOTO)

BASHKË NË IBIZA/ Bleona del topless dhe Alban Ramosaj lakuriq (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bleona Qereti po i kalon pushimet në Ibiza së bashku me Alban Ramosajn, Aurela Hoxhën e shoqërinë e tyre që përbëhet nga modelet shqiptare.

Bleona dhe Albani duket se janë më të çmendurit e grupit pasi në postimet e fundit janë shfaqur lakuriq. Ka qenë Bleona ajo që ka postuar një video duke filmuar Albanin në det teksa valëvit mbathjet.

Më pas këngëtarja ka postuar edhe një video ku shfaqet vetë topless me trupin në super formë teksa hidhet në det.