NUK E KISHIM PARË/ Ja vajza e Vera Grabockës, Linda Flloko kopje e të ëmës (FOTO) – AlpeGossip
NUK E KISHIM PARË/ Ja vajza e Vera Grabockës, Linda Flloko kopje e të ëmës (FOTO)

NUK E KISHIM PARË/ Ja vajza e Vera Grabockës, Linda Flloko kopje e të ëmës (FOTO)

Vera Grabocka përmendet gjithmonë si regjisorja e njohur, për spektaklet e saj apo show-t televizive. Për jetën e saj private ka qenë gjithmonë e rezervuar edhe pse ka një martesë shumë vjeçare me Timo Fllokon.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj, Lindës e cila jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Nuk kanë munguar komentet e Roza Latit, Bleona Qeretit apo edhe Merita Halitit të cilat komplimentojnë vajzën e aktores.

Nënvizojmë se Linda Flloko ka një miqësi shumë të ngushtë me Alketa Vejsiun, madje e quajnë veten motra të njëra-tjetrës.

“Takim dhe feste surprize me motren qe do te doja te kisha dhe kam; vajzen me te bukur ne Paris dje, nje nga njerezit me te rralle qe kam njohur ne jete, mamin e dy cunave te papare, dhe gruaja e nje burri qe e adhuron, dhe patjeter dhurata me e mire e jetes qe Vera dhe Timo meritonin”, ishte dedikimi i Alekta Vejsiut për Linda Fllokon.