Julian Deda dhe Albërie Hadërgjonaj kanë këtë të përbashkët për të cilën nuk ju kishte shkuar mendja (FOTO) – AlpeGossip
Julian Deda dhe Albërie Hadërgjonaj kanë këtë të përbashkët për të cilën nuk ju kishte shkuar mendja (FOTO)

Julian Deda dhe Albërie Hadërgjonaj kanë këtë të përbashkët për të cilën nuk ju kishte shkuar mendja (FOTO)

Ai është një prej humoristëve tanë të preferuar dhe ajo është një prej këngëtareve më ikonike të muzikës shqiptare, dhe duket se ata i lidh pikërisht dita e sotme.

Humoristi që na ka bërë të qeshim për vite me radhë në ekranin e televizionit, Julian Deda dhe këngëtarja që mund të themi me plotë gojën se është një divë e vërtetë, Albërie Hadërgjonaj, festojnë sot ditëlindjen.

Juli mbush plot 37 vite e ndërsa Albërie, që vazhdon të ketë freskinë e një 20 vjeçareje feston sot 43 vjeçareje.

I urojmë të dyve ditëlindjen dhe shumë dashuri e pozitivitet të cilin ata na e kanë dhënë gjithmonë përmes ekranit.