FESTON 37 VJETORIN/ Julian Deda i dedikon vetes fjalë të gjata dhe emocionuese (FOTO) – AlpeGossip
FESTON 37 VJETORIN/ Julian Deda i dedikon vetes fjalë të gjata dhe emocionuese (FOTO)

FESTON 37 VJETORIN/ Julian Deda i dedikon vetes fjalë të gjata dhe emocionuese (FOTO)

Julian Deda është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Këtë sezon të ri do ta shohim në “Tv Klan”. Ai qëndron gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja e tij.

Ditën e sotme ai ka postuar një foto në Instagram ku shpreh fjalë të gjatat edhe emocionuese për ditën e lindjes.

Jam me fat..! Qellimi me i rendesishem ne jete i nje njeriu eshte te arrije te ndertoje mardhenie te mira, te qendrueshme dhe organike ndernjerezore. Ne investojme gjithe jeten ne kete drejtim dhe nuk ka gje me te bukur kur ky investim nuk te shkon kot.
Jam me fat, sepse sot per te 37-ten here qe festoj ditelindjen, konstatoj se jam i plotesuar prane familjes sime te shtrenjte, jam i perkedhelur nga dy prinder te mrekullueshem, jam i mbrojtur nga miqte e mi me te ngushte, qe i kam perzemer dhe mbi te gjitha jam i llastuar nga nje publik i mrekullueshem qe me ndjek dhe kurre nuk i kursen fjalet e mendjes dhe te zemres.
Ja kaq eshte, per keto ka nevoje njeriu dhe une jam me fat qe i kam dhe do bej gjithçka per t’i ruajtur te pacenuare nga mikrobet qe perdite kontaminojne realitetin tone.
Ju falenderoj pafund per fjalet e mira, per urimet qe me aq sinqeritet i derguat drejt meje. Jam vertete me fat. Ju dua shume” : shkruan Julin krah fotos së publikuar

View this post on Instagram

Jam me fat..! Qellimi me i rendesishem ne jete i nje njeriu eshte te arrije te ndertoje mardhenie te mira, te qendrueshme dhe organike ndernjerezore. Ne investojme gjithe jeten ne kete drejtim dhe nuk ka gje me te bukur kur ky investim nuk te shkon kot. Jam me fat, sepse sot per te 37-ten here qe festoj ditelindjen, konstatoj se jam i plotesuar prane familjes sime te shtrenjte, jam i perkedhelur nga dy prinder te mrekullueshem, jam i mbrojtur nga miqte e mi me te ngushte, qe i kam perzemer dhe mbi te gjitha jam i llastuar nga nje publik i mrekullueshem qe me ndjek dhe kurre nuk i kursen fjalet e mendjes dhe te zemres. Ja kaq eshte, per keto ka nevoje njeriu dhe une jam me fat qe i kam dhe do bej gjithçka per t'i ruajtur te pacenuare nga mikrobet qe perdite kontaminojne realitetin tone. Ju falenderoj pafund per fjalet e mira, per urimet qe me aq sinqeritet i derguat drejt meje. Jam vertete me fat. Ju dua shume…!

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on