“HEROI YNË…”/ VIP-at bëhen “NJË” për Arjan Salën: Çfarë janë ëngjëjt… – AlpeGossip
“HEROI YNË…”/ VIP-at bëhen “NJË” për Arjan Salën: Çfarë janë ëngjëjt…

“HEROI YNË…”/ VIP-at bëhen “NJË” për Arjan Salën: Çfarë janë ëngjëjt…

Një ngjarje e rëndë ndodhi të mërrkurën e 24 marsit në qendrën tregtare “Casa Italia”. Si pasojë e një zjarri që shpërtheu në magazinën e qendrës roja 33-vjeçar Arjan Sala ngeli i bllokuar ku  nuk mundi t´ju shpëtonte flakëve të shumta.

Sala arriti të shpëtonte mbi 25 punonjës që ishin brenda magazinës por veten e tij nuk mundi.

Në rrjet ka pasur shumë reagime dhe shumë u prekën nga vdekja e të riut, trupi i së cilit u nxorr sot nga forcat e zjarrfikëses.

Të shumta qenë edhe reagimet në rrjetet sociale nga VIP-at e showbizzit shqiptarë ku të prekur nga vdekja e tij e quajtën hero që sakrifikon jetën për të shpëtuar të tjerët.

Alpegossip.al ju sjell postimet e tyre për heroin Arjan Sala.