EMOCIONUAN ME MESAZHET/ Njihuni me VIP-et që vuajnë mungesën e nënës së tyre këtë 8 Mars (FOTO) – AlpeGossip
EMOCIONUAN ME MESAZHET/ Njihuni me VIP-et që vuajnë mungesën e nënës së tyre këtë 8 Mars (FOTO)

EMOCIONUAN ME MESAZHET/ Njihuni me VIP-et që vuajnë mungesën e nënës së tyre këtë 8 Mars (FOTO)

Sot data shënon 8 Mars dhe të gjithë vrapojnë për të uruar nënat e tyre.

Por ashtu si çdo herë disa gëzojnë e disa hidhërohen pasi vuajnë mungesën e nënës së tyre.

Kështu ka ndodhur edhe me dy prej figurave mjaft të njohura e të dashura prej publikut shqiptar, të cilat kanë emocionuar të gjithë me fjalët e ndjera për nënat e tyre.

Edhe pse mbajnë një dhimbje të madhe, ato nuk kanë nguruar ta ndajnë edhe me ndjekësit e tyre duke i dhënë forcë kështu të gjithë atyre që janë në të njëjtën situatë.

Më poshtë postimet e Rozana Radit dhe Irma Libohovës:

Irma Libohova

Rozana Radi

/AlpeNews.al