“ZEMRA IME…”/ Rudina Dembacaj i uron suksese në shkollë vajzës së Mark Frrokut (FOTOT) – AlpeGossip
“ZEMRA IME…”/ Rudina Dembacaj i uron suksese në shkollë vajzës së Mark Frrokut (FOTOT)

“ZEMRA IME…”/ Rudina Dembacaj i uron suksese në shkollë vajzës së Mark Frrokut (FOTOT)

ktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, po shijon prej kohësh lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Por përveç raportit perfekt me Frrokun, Rudina ka edhe një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e tij.

Ajo ka treguar shpesh se me vajzën e tij, Ertën, janë si dy shoqe të mira dhe kjo është vënë re edhe nga postimet e tyre. Njëjtë ka ndodhur edhe sot, pasi Erta fillon shkollën dhe ka marrë urimet e sinqerta të Rudinës publikisht. “Suksese këtë vit zemra ime”, shkruan moderatorja krahas fotos që është shkëputur nga një set fotografik bardh e zi i Anjeza Dyrmishit.