KAPEN NË MOMENTE ROMANTIKE/ Zbulohet i dashuri misterioz i Anna Likës (FOTO) – AlpeGossip
KAPEN NË MOMENTE ROMANTIKE/ Zbulohet i dashuri misterioz i Anna Likës (FOTO)

KAPEN NË MOMENTE ROMANTIKE/ Zbulohet i dashuri misterioz i Anna Likës (FOTO)

Aktorja Anna Lika është një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale dhe ndër më të komentuarat në showbizin shqiptar. Batutat e saj tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve dhe tipi i saj moskokçarës ka rrëmbyer zemrat e publikut.

Megjithëse e kishte mbajtur të fshehtë, ajo vendosi që së fundmi të publikonte për herë të parë foto me të dashurin misterioz.

Në një postim në Instastory, Anna ka ndarë me ndjekësit një foto ku ajo dhe i dashuri kishin kapur duart me njëri-tjetrin teksa ndodheshin në makinë. Fotos romantike ajo i ka bashkëngjitur edhe emojin e dy qenushëve të dashuruar.