A DO KETË DASMË? Modelja shqiptare flet për lidhjen me vëllanë e Bebe Rexhës (FOTO) – AlpeGossip
A DO KETË DASMË? Modelja shqiptare flet për lidhjen me vëllanë e Bebe Rexhës (FOTO)

A DO KETË DASMË? Modelja shqiptare flet për lidhjen me vëllanë e Bebe Rexhës (FOTO)

E dashura e vëllait të këngëtares së famshme shqiptare, Bebe Rexha, konkurroi në “Miss New York USA”, ku arriti të renditej në 10 më të mirat.

Ajo është Dorina Papraniku , e cila mori dhe mbështetjen e Bebes, e cila postoi foton e saj duke e shoqëruar me flamurin shqiptar.

Së fundmi, Dorina ishte e ftuar në emisionin “Abc e Pasdites”, ku tregoi se është rritur në Nju Jork nga një familje shqiptare me origjinë dibrane.

A do ketë dasmë? Modelja me origjinë nga Dibra flet për

Gjatë kësaj interviste, modelja shprehu se prindërit fillimisht ishin skeptik për vendimarrjen e saj por më tej u treguan tejet suportues.

Ndër të tjera Dorina shprehu se është shumë e lumtur që mundet të shfaq rrënjët e saj shqiptare nëpër kompeticionet më të mëdha të bukurisë, duke cilësuar se plani e së ardhmes është “Miss Universe”.

A do ketë dasmë? Modelja me origjinë nga Dibra flet për

Më pas modelja foli edhe në lidhje me romancën e saj me vëllanë e këngëtares së famshme, Florent Rexha. Ajo u shpreh se e ka mbështetur shumë gjatë kompeticionit për Miss.

E pyetur nëse do të kemi së shpejti një dasmë, Dorina tha se “ky është një plan për një të ardhme të largët”. Ajo nuk e mohoi faktin se do të martohet me Florentin.

A do ketë dasmë? Modelja me origjinë nga Dibra flet për

A do ketë dasmë? Modelja me origjinë nga Dibra flet për