Pas ardhjes në jetë të Ajkës/ Ja si duket mami Xhensila dhe babi Besi (FOTO) – AlpeGossip
Pas ardhjes në jetë të Ajkës/ Ja si duket mami Xhensila dhe babi Besi (FOTO)

Pas ardhjes në jetë të Ajkës/ Ja si duket mami Xhensila dhe babi Besi (FOTO)

0 ditë më parë, erdhi në jetë fëmija i parë I Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka. Çifti ka vendosur të zbulojë sa më pak nga vogëlushja e tyre, ndaj profilet respektive në “Instagram” janë mbushur me projektet e fundit dhe shumë pak nga ndjesia e të qënit prindër.

Mirëpo një foto e publikuar nga spitali ku Xhensila ndoqi shtatzëninë, tregon imazhet e para të çiftit pas ardhjes në jetë të vogëlushes. Pa tualet por krejtësisht ujë e sapun, arritet të lexohet lumturia në fytyrën e këngëtares shqiptare.

E veshur me një fustan të gjërë bojëqielli, këngëtarja arrin të fshehë kilogramët e marra nga pritja e ëmbël dhe duket se gëzon ende nurin e shtatzënisë. Për Besin, nuk kemi ç’të themi! Sytë e tij flasin vetë…