Hajde luks hajde! Lori Hoxha e tregon në publik: “Nëse ti je dhjetë unë i shtoj dhjetë si ty…”(FOTO) – AlpeGossip
Hajde luks hajde! Lori Hoxha e tregon në publik: “Nëse ti je dhjetë unë i shtoj dhjetë si ty…”(FOTO)

Hajde luks hajde! Lori Hoxha e tregon në publik: “Nëse ti je dhjetë unë i shtoj dhjetë si ty…”(FOTO)

E akuzuan për photoshop në fotot e fundit nga Maldivet, dhe përflitet vazhdimisht për raportin e saj me Vis Bajraktarin.

Pavarësisht të gjitha këtyre Lori Hoxha na ka treguar se është një vajzë shumë kurajoze e cila gojët e liga i bën të heshtin me vepra.

Këtë e ka treguar përsëri fashionista me një foto të postuar në Insta, teksa shfaqet e veshur me shumë klas dhe këtë herë bukuroshja ka dashur të tregojë fuqinë e saj.

Me disa makina super luksoze në sfond Lori ka shkruan si mbishkrim të fotos: “‘Nëse ti je dhjetë unë i shtoj dhjetë si ty’.

Thoni çfarë të doni por vajzat si Lori me fuqinë që kanë dinë si të jenë gjithmonë on-top.