LUM SI TI E KAPE BOSS-IN/ Komentet pikante të ditës. Fansat flliqin keq vip-at (FOTO) - AlpeGossip
LUM SI TI E KAPE BOSS-IN/  Komentet pikante të ditës. Fansat flliqin keq vip-at (FOTO)

LUM SI TI E KAPE BOSS-IN/ Komentet pikante të ditës. Fansat flliqin keq vip-at (FOTO)

Siç është bërë traditë edhe për ditën e sotme kemi përzgjedhur  komentet më piklante të ditës. Vip-at

çdo ditë nuk u shpëtojnë dot kritikave të ndjekësve të cilët së fundmi janë duke sulmuar çdo personazh të njohur.

Ditën e sotme vajzat kanë publikuar foton e ditës në llogarinë e tyre personale dhe këto janë koemntet më pikante.

Fjoralba Ponari

Emina Cunmulaj

 

Fatma dhe Aulona

AlpeNews.al