VAZHDON TË JETË SUPER HIT/ I këndojnë këngën e saj me Noizyn, Enca bën reagimin që na habiti (VIDEO)) – AlpeGossip
VAZHDON TË JETË SUPER HIT/ I këndojnë këngën e saj me Noizyn, Enca bën reagimin që na habiti (VIDEO))

VAZHDON TË JETË SUPER HIT/ I këndojnë këngën e saj me Noizyn, Enca bën reagimin që na habiti (VIDEO))

Kënga “Bow down” nga Enca dhe Noizy dikur ishte një super hit e vazhdon të jetë pasi e dëgjojmë kudo. Kjo këngë madje është fshirë e është rikthyer në Youtube disa herë pas prishjes së marrëdhënieve mes Noizyt dhe Encës.

Ndonëse këtë këngë Enca e këndon shpesh nëpër koncerte, së fundmi ka bërë një reagim të papritur kur gazetari i “Thumb” ia ka kënduar gjatë një eventi.

“Bow down to the king and the queen”, dëgjohet të këndojë gazetari Klinton Zeqiraj.

“Bow down to myself and myself”, ia kthen Enca.