I riu nga Tirana del zbuluar, i kërkon seks “12-vjeçares” dhe ajo i bën… (FOTO) – AlpeGossip
I riu nga Tirana del zbuluar, i kërkon seks “12-vjeçares” dhe ajo i bën… (FOTO)

I riu nga Tirana del zbuluar, i kërkon seks “12-vjeçares” dhe ajo i bën… (FOTO)

Personat e etur seksualisht janë duke e treguar veten çdo ditë e më shumë nëpërmjet rrjeteve sociale në mënyra të ndryshme.
Disa zgjedhin të ekspozojnë pjesët e trupit live në biseda erotike në rrjetet sociale si Instagrami e të tjerë në chat-e online.

Këta individë janë të moshave të ndryshme dhe nuk njohin limite kur vjen puna as tek të miturit.

Një shqiptar me banim në Milano vendosi të kryente një eksperiment social për të parë “urinë seksuale” të meshkujve shqiptarë të moshave të ndryshme dhe është skandalizuar nga përgjigjet që u kanë dhënë.

Ai është hequr si një vajzë 12-vjeçare dhe ka biseduar me disa persona të cilët nuk kanë ngurruar t’i kërkojnë seks.

Këtë fenomen mjaft shqetësues për shoqërinë tonë ai e ka denoncuar edhe online.

Për më tepër djali shprehet:

Shqiptaret e etur per seks duan ta bëjnë dhe me femije. Kam hap 1 adrese goce dhe u them qe jam 12 vjece. 90 perqind te burrave dun seks edhe pse i them se jam femije. Dua te siguroj jeten e sa me shum femijeve ne Shqiperi… jetoj ne Milano jam 31 vjec dhe jam çun. Jam tmerru kur dhe nje 50 vjecar me kerkoi seks. Dhe atij ja kam publiku biseden ne faqe te ndryshme.