PUSHIMET E ËNDRRAVE/ Fero dhe Arbenita filmohen lakuriq në vaskë (FOTO) – AlpeGossip
PUSHIMET E ËNDRRAVE/ Fero dhe Arbenita filmohen lakuriq në vaskë (FOTO)

PUSHIMET E ËNDRRAVE/ Fero dhe Arbenita filmohen lakuriq në vaskë (FOTO)

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit në showbizin shqiptar, të cilët tërheqin shpesh vëmendjen me postimet e tyre në Instagram.

Së fundmi, çifti ka nisur pushimet së bashku të cilat po i shijojnë në maksimum dhe kanë ndarë me fansat momente të ndryshme me njëri-tjetrin.

Pak më parë, ata janë fotografuar në vaskë pa rroba fare dhe menjëherë në fotot e tyre kanë nisur komentet e shumta nga fansat, të cilët kërkojnë poza të tjera nga çifti.