ZBULON MË SHUMË PËR VETEN/ Greta Koçi tregon fobin e saj më të madhe (FOTO) – AlpeGossip
ZBULON MË SHUMË PËR VETEN/ Greta Koçi tregon fobin e saj më të madhe (FOTO)

ZBULON MË SHUMË PËR VETEN/ Greta Koçi tregon fobin e saj më të madhe (FOTO)

Greta Koçi mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj kthehen gjithnjë në hite e dëgjohen kudo. Greta prej vitesh është shumë e komentuar edhe në media duke qenë se publiku është gjithnjë kuriozë të dijë më shumë për këngëtaren.

Ditën e sotme Greta ka zbuluar edhe më shumë mbi të me anë të disa postimeve të realizuara në Instagram.

Në një prej tyre këngëtarja ka zbuluar se fobia e saj më e madhe janë minjtë.

Kujtojmë që kënga më e fundit nga Greta mban titullin “E kuqe” dhe është pëlqyer shumë nga publiku.