Ky është këngëtari shqiptar që sfidon Noizy-n me Ferrari dhe me jetën super luksoze – AlpeGossip
Ky është këngëtari shqiptar që sfidon Noizy-n me Ferrari dhe me jetën super luksoze

Ky është këngëtari shqiptar që sfidon Noizy-n me Ferrari dhe me jetën super luksoze

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm në Shqipëri, sukses i cili përkthehet në të ardhura të mira dhe një jetë luksoze që jo të gjithë e kanë. Reperi njihet gjithashtu edhe për pasionin për makinat Ferrari.

Mirëpo Noizy nuk është i vetmi. Edhe këngëtari i hitit “Andiamo”, Ardian Bujupi bën një jetë super luksoze dhe ka pasion makinat e shtrenjta.

Ai ka postuar sot një foto ku shihet duke i dhënë një Ferrari, foto e cila ka tërhequr shumë vëmendjen.

Në fotot e tjera të postuara në Instagram, Ardian shihet të ndërrojë shumë makina të shtrenjta, ashtu si Noizy.