“MATCHY ME BABIN”/ Mozzik publikon foton e ëmbël me vajzën e porsalindur – AlpeGossip
“MATCHY ME BABIN”/ Mozzik publikon foton e ëmbël me vajzën e porsalindur

“MATCHY ME BABIN”/ Mozzik publikon foton e ëmbël me vajzën e porsalindur

Reperi Mozzik dhe Loredana Zefiprej disa ditësh  janë bërë prindër për herë të parë dhe të dy po shijojnë në maksimum ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre.

Para disa minutash reperi ka publikuar një foto q1% na ëmbëlsoi mbrëmnjen.

Mozzik shfaqet me Hanën e vogël në krahë dhe të ishin veshur “Matchy-Matchy” , si në prag festash reperi dhe vajza zgjodhën një kostum të kuq sportiv.

View this post on Instagram

❤️👼🏻

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on