Rikthehet grupi i famshëm “Spirit Voice”, ja çfarë i bëri bashkë (FOTO) – AlpeGossip
Rikthehet grupi i famshëm “Spirit Voice”, ja çfarë i bëri bashkë (FOTO)

Rikthehet grupi i famshëm “Spirit Voice”, ja çfarë i bëri bashkë (FOTO)

Grupi “Spirit Voice” ka qenë padyshim një nga më të pëlqyerit në vitet 90-të.
Por mesa duket një koncert në Amerikë ka mundur të bashkojë dy nga pjesëtaret e këtij grupi, pikërisht këngëtaren Soni Malaj dhe Dorina Tikon.

Ka qenë Soni ajo që ka publikuar foto në rrjete sociale ku shkruan: “Zemra ime Dorina Tiko erdhi na takoi pas koncertit në Detroit,”-ka shkruar Soni krahas fotos në rrjete sociale. Së bashku me to pjesë e grupit ka qenë edhe Princeshë Elia Zaharia Zogu.