PAS NDARJES SË BUJSHME/ Stine filmohet me Roza Latin (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES SË BUJSHME/ Stine filmohet me Roza Latin (FOTO)

PAS NDARJES SË BUJSHME/ Stine filmohet me Roza Latin (FOTO)

Në fund të vitit që lamë pas, këngëtari i njohur Stine dha lajmin se ai dhe partnerja e tij Graciela, me të cilën ka edhe një vajzë, po divorcoheshin. Secili vazhdoi jetën e tij dhe të dy treguan se ruanin respekt për njëri-tjetrin edhe pas ndarjes.

Mbrëmjen e kaluar, këngëtari është filmuar në shoqërinë e ish-të dashurës së tij, Roza Latit, teksa festonin në njërin prej lokaleve të qytetit të Tiranës.

Ishte Roza ajo që publikoi në Instastory një video ku etiketonte Stinen, duke shkruar me shkronja të mëdha fjalën “Shokë”, për t’i treguar të gjithëve relatat e mira që ka me ish-partnerin e saj.