SFIDA E 10 VITEVE? Alban Skënderaj ka një ide më të mirë, je se cila është... (FOTO) - AlpeGossip
SFIDA E 10 VITEVE? Alban Skënderaj ka një ide më të mirë, je se cila është… (FOTO)

SFIDA E 10 VITEVE? Alban Skënderaj ka një ide më të mirë, je se cila është… (FOTO)

Personazhet publik ose jo iu bashkuan sfidës së Instagramit për të publikuar një foto të një dekade më parë, për t’ju treguar ndjekësve ndryshimet që kanë pësuar pas 10 viteve.

Mirëpo së fundmi ka qenë kantautori Alban Skënderaj i cili sapo ka hapur një tjetër sfidë për rrjetin.

Ai ka publikuar një foto me partneren e tij, Miriamin dhe krahas pozës ka vendosur hashtagun e sfidës së re.

“#Foreverchallenge”, shkruan Albani krah fotos, duke hapur ‘Sfidën e përjetësisë’ me partnerët që kanë shumë kohë së bashku.

View this post on Instagram

#Foreverchallenge

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on