NJËSOJ SI LEDRIT/ Fansja i hedh Drake-ut reçipetat në skenë, por shihni si reagon reperi shqiptar (FOTO) - AlpeGossip
NJËSOJ SI LEDRIT/ Fansja i hedh Drake-ut reçipetat në skenë, por shihni si reagon reperi shqiptar (FOTO)

NJËSOJ SI LEDRIT/ Fansja i hedh Drake-ut reçipetat në skenë, por shihni si reagon reperi shqiptar (FOTO)

Ledri Vula është një ndër reperët më të adhuruar nga femrat shqiptare dhe për këtë nuk ka më dyshime. Nëse ju kujtohet gjatë verës një nga fanset e tij është ekzaltuar aq shumë në një koncert të reperit, sa ka hequr reçipetat dhe i ka hedhur ato në skenë, por Ledri nuk e ndërpreu koncertin.

E njëjta gjë i ka ndodhur edhe Drake-ut në një koncert të tij dhe ai ka publikuar një foto ku shihen edhe një palë reçipeta.

Të njejtën foto ka publikuar Ledri në instastory ku shkruan:

“Ma paska gjujt me jelek Ttemin”, sigurisht që në kuadër të shakasë sepse nuk e besojmë që mund të ketë qenë e njëjta fanse.