“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Shpërthejnë” LIKET, ja kush VIP mban vendin e parë sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Shpërthejnë” LIKET, ja kush VIP mban vendin e parë sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Shpërthejnë” LIKET, ja kush VIP mban vendin e parë sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Fifi e cila ka postuar një foto e veshur me të zeza dhe ka marrë 34,288 like e ndjekur nga 505K followersa.


Arian Agushi me 17,844 like.

Alesia Bami me 6,757 like

Kristina Baki me 5,271 like.


Lei Kraja me 3,441 like