“GJITHÇKA E MIJA…”/ Inis Gjoni poston FOTON me vajzën dhe duken si dy modele… – AlpeGossip
“GJITHÇKA E MIJA…”/ Inis Gjoni poston FOTON me vajzën dhe duken si dy modele…

“GJITHÇKA E MIJA…”/ Inis Gjoni poston FOTON me vajzën dhe duken si dy modele…

Inis Gjoni ka ndarë së fundmi një nga fotot më të bukura të kësaj vere ku shfaqet së bashku me vajzën e saj të vogël, e cila duket një kopje e mamit. Dy vajzat janë veshur njësoj duke u kombinuar me njëra-tjetrën dhe duke marrë kështu vëmendjen e të gjithë ndjekësve, të cilët i kanë komplimentuar menjëherë.

o vetëm veshjet, por nënë e bijë kanë kombinuar edhe syzet e diellit, duke ngjasuar si dy kopje të njëra-tjetrës. “Verë 2020, ditë e lumtur, dashuria ime, gjithçka e imja, lumturi”, ka shkruar Gjoni krah postimit të fundit në llogarinë e saj.

Kujtojmë se Inisi ka ndarë dhe më parë momentet më të ëmbla me vajzën, duke u kombinuar me të në mënyrën më të bukur.