NGA FUSTANET DERI TEK FLOKËT/ Kemi dy fjalë për LOOK-un e Marina Vjollcës në “Klanifornia” – AlpeGossip
NGA FUSTANET DERI TEK FLOKËT/ Kemi dy fjalë për LOOK-un e Marina Vjollcës në “Klanifornia”

NGA FUSTANET DERI TEK FLOKËT/ Kemi dy fjalë për LOOK-un e Marina Vjollcës në “Klanifornia”

Prej disa javësh të shtunave mbrëmje në “Klanifornia” shohim edhe Marinën si moderatorja e emisionit. Ajo që na ka bërë përshtypje është pamja aq e kuruar e moderatores, si dhe veçantia e mospërsëritja.

Që prej mbrëmjes së parë të këtij sezoni Marina erdhi me një look që i mahniti të gjithë dhe nuk u ndal, çdo të shtunë vazhdon ta bëjë. Mirë fustanet që as nuk i ngjasojnë dhe secili prej tyre është i dizajnuar ndryshe, por edhe modeli i flokëve është cçdo javë e më kreativ.

Njëherë me onde të valëzuar, herës tjetër një gjysmë bisht, një model princeshash, një zonjë plot klas dhe një baluke e rrallë e gjithë e pak përzgjedhur. Pra Marina ja ka arritur që me çdo dalje të saj në ekran, të na japi një ide të re si t’i bëjmë flokët, një ngjyrë që do t’i shkonte më shumë një flokë çelur, dhe se sa mirë mundesh të sjellësh në çdo rast risi.

Për më tepër shikojeni dhe mahnituni dhe ju nga shkëlqimi i saj në çdo postim të mëposhtëm. ALPEgossip.al

 

View this post on Instagram

Edhe pak fillojme😍 “Klanifornia”

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

 

View this post on Instagram

“Klanifornia” sonte❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

“Klanifornia” fillon per pak!

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

Sonte “Klanifornia” Ora 21:00

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on