Vazhdojnë pushimet, Rita Ora përsëri “përvëluese” në bikini (FOTO) – AlpeGossip
Vazhdojnë pushimet, Rita Ora përsëri “përvëluese” në bikini (FOTO)

Vazhdojnë pushimet, Rita Ora përsëri “përvëluese” në bikini (FOTO)

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora është shfaqur përsëri në bikini, pasi që tash e ca ditë është me pushime.

Duke i lënë anash punët dhe angazhimet, Rita Ora po shfaqet shpesh në bikini dhe po ashtu ndonjëherë krejtësisht e zhveshur.

Ajo edhe në imazhet e fundit të publikuara duket shumë seksi dhe provokuese teksa filmon veten në bikini.

Ndryshe, duket se Rita menjëherë pas pushimeve do të vije në Kosovë për nder të 10 vjetorit të pavarësisë.