ÇFARË I BËRI BASHKË? Arbana drekoi me Ardit dhe Anila Gjebrenë (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË I BËRI BASHKË? Arbana drekoi me Ardit dhe Anila Gjebrenë  (FOTO)

ÇFARË I BËRI BASHKË? Arbana drekoi me Ardit dhe Anila Gjebrenë (FOTO)

 Arbana Osmani dhe Ardit Gjebra së bashku më bashkëshortene  tij Anil Gjebra kanë  ngrënë një derkë së bashku.

Ka qenë Arbana ajo e cila  ka publikuar në story në “Instagram” foton ku të tre shfaqen të qeshur dhe pozitivë dhe pastaj vetë Ardit I ka bërë “ri postim” të shoqëruar më fjalët: Kompania juaj është e bukur!

Nuk dimë nëse shtë thjesht një drekë miqësore apo  po “gatuhet” ndonjë bashkpunim mes tyre.

Theksojmë faktin që të dy janë në televizone të ndryshme prej shumë vitesh.