LOOK-U I JAVËS/ Nga Alketa e deri tek Alesia, ja si u veshën moderatoret, kush shkëlqeu (FOTOT) – AlpeGossip
LOOK-U I JAVËS/ Nga Alketa e deri tek Alesia, ja si u veshën moderatoret, kush shkëlqeu (FOTOT)

LOOK-U I JAVËS/ Nga Alketa e deri tek Alesia, ja si u veshën moderatoret, kush shkëlqeu (FOTOT)

Nga e henë në të djelë secili nga ne i ka sytë nga elrani oër të parë emisionet argëtuese nën drejtimin e moderatoreve të njohura shqiptare.
Gjëja e parë që bie në sy është  veshja dhe look-u tyre, të cilat shumë prej vajzave preferojnë ti imitojnë në look.

Veshjet e kësaj jave ranë shumë në sy dhe shumë prej tyre janë komemtuar në mediat rozë dhe në rrjetet sociale. Si dhe look- u i tyre ra shumë në sy pasi si çdo javë ato përpiqen të dalin në ekran ndryshe nga herët e tjera.

Alpegossip. Al ju sjell fotot e moderatoreve dhe ju lë ju të vendosni se kush duket më bukur.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.