Ndërkohë që vëmendja ishte përqëndruar tek Oscars, Meghan Markle bën festën e beqarisë. Ja kush mungoi (FOTO) – AlpeGossip
Ndërkohë që vëmendja ishte përqëndruar tek Oscars, Meghan Markle bën festën e beqarisë. Ja kush mungoi (FOTO)

Ndërkohë që vëmendja ishte përqëndruar tek Oscars, Meghan Markle bën festën e beqarisë. Ja kush mungoi (FOTO)

Ishte DailyMail që bëri të ditur lajmin se Meghan Markle, në orën 17:00 të së dielës, organizoi festën e beqarisë.

Festa u mbajt në një spa luksoze, brenda një resorti me pesë yje, Soho Farmhouse në Oxfordshire. Bëhet me dije se ishte mjaft private dhe në listën e të ftuarave mungonin nëna e Meghan dhe kunata e saj e ardhshme , Kate Middleton. Thuhet se Meghan ka kaluar mjaft këndshëm në shoqërinë e mikeshave të saj të ngushta duke shijuar një ditë të tërë relaksuese, mbushur me trajtime fytyre, masazhe dhe shumë shampanjë.