TREV 5 MUAJSH/ Shikoni se sa është rritur djali i Einxhel dhe Dj Dugz (FOTO) – AlpeGossip
TREV 5 MUAJSH/ Shikoni se sa është rritur djali i Einxhel dhe Dj Dugz (FOTO)

TREV 5 MUAJSH/ Shikoni se sa është rritur djali i Einxhel dhe Dj Dugz (FOTO)

Ish banorja e Big Brother Albania, Einxhel Shkira ka postuar një set fotosh me djalin e saj të vogël Trev.

Gazetarja, e cila lindi para pesë muajve ishte lidhur në shtëpinë e Big Brother VIP Albania me DJ-n e njohur kosovar, DJ Dagz.

Ajo është shfaqur me djalin e saj në krah, që duket si dhoma e djalit të vogël, derisa ka festuar pesë mujorin e lindjes së Trevit.

“Trevi pesë muajsh dhe rrëmuja e tij pas gjumit”, ka shkruar poshtë fotografive Einxhel.

Trev 5 muajsh! Shikoni se sa është rritur djali i Einxhel dhe Dj DugzTrev 5 muajsh! Shikoni se sa është rritur djali i Einxhel dhe Dj DugzTrev 5 muajsh! Shikoni se sa është rritur djali i Einxhel dhe Dj Dugz