MENAXHERI VIP I LELE MORA NË TIRANË/ Olti Curri publikon videon nga takimi – AlpeGossip
MENAXHERI VIP I LELE MORA NË TIRANË/ Olti Curri publikon videon nga takimi

MENAXHERI VIP I LELE MORA NË TIRANË/ Olti Curri publikon videon nga takimi

Mëngjesin e sotëm, Olti Curri ka publikuar një video në profilin personal në ‘Instagram’ krah menaxherit italian, Lele Mora. Në videon në fjalë, Mora ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e bloggerit të njohur shqiptar.

Menaxheri në fjalë është një nga figurat publike më të rëndësishme në shtetin fqinj. Ai ka menaxhuar personazhe si: Simona Ventura, Belen Rodriguez, Fabrizio Corona etj. Olti Curri dhe Mora duket se ruajnë një miqësi të hershme, pasi ky takim nuk është i rastësishëm.