Nga Venezia në Tiranë, Seldi dhe Mimoza dërgojnë një mesazh që do t’ju bëjë të qeshni – AlpeGossip
Nga Venezia në Tiranë, Seldi dhe Mimoza dërgojnë një mesazh që do t’ju bëjë të qeshni

Nga Venezia në Tiranë, Seldi dhe Mimoza dërgojnë një mesazh që do t’ju bëjë të qeshni

Këto ditë të nxehta çifti i njohur i showbizit Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra kanë zgjedhur t’i kalojnë në Venecia. Nga fotot që publikojnë duket që po ja kalojnë mjaft bukur, madje kanë dërguar edhe një mesazh për “të ardhmen”. Video e fundit që Seldi ka shpërndarë përveçse ka në qendër çiftin është edhe shumë për të qeshur. Hipur në një gondolë duke shëtitur Venecian, Seldi thotë “Kjo është Tirana pas 40 vitesh. Me përmbytjet e fundit që po ndodhin, Tirana do bëhet si Venecia pas 40 vitesh”. Siç edhe ai vet ka shkruar, nuk duket keq si ide apo jo?

 

Tirana ime mas 40 vitesh ☹️ edhe pse sduket keq si ide ☺️

A post shared by Seldi Qalliu (@seldi__qalliu) on