MAJK I VURI KAPAKUN LIDHJES ME MELITA NUSHIN/ Ja akuzat e forta që ka për të (FOTO) – AlpeGossip
MAJK I VURI KAPAKUN LIDHJES ME MELITA NUSHIN/ Ja akuzat e forta që ka për të (FOTO)

MAJK I VURI KAPAKUN LIDHJES ME MELITA NUSHIN/ Ja akuzat e forta që ka për të (FOTO)

Prej disa kohësh, reperi Majk përflitej se është në një lidhje dashurie me modelen kosovare Melita Nushi. Por pasi lajmi u bë i ditur në media, duket se ishte një ogur jo i mirë për çiftin, pasi u njoftua se ata ishin ndarë.

Majk u pa në shoqërinë e një tjetër bukurosheje në Tiranë dhe kjo e përforcoi edhe më shumë lajmin e ndarjes. Mirëpo nuk kemi përse hamendësojmë më, pasi Majk e ka konfirmuar vetë se i ka dhënë fund lidhjes me modelen Melita Nushi.

“Dhe siç çdo gjë tjetër në jetë, mund ta marësh atë, pasi unë kam mbaruar punë” – shkruan reperi, duke përbuzur modelen.

Madje, duket se Melita nuk ka pritur aspak për të nisur një lidhje të re sepse bazuar në fjalët e këngëtarit, ajo është në krahët e dikujt tjetër.