”KUSH TË KA THIRR TY MOJ LOPE”/ Genta Gjalpi nuk ia lë mangut ndjekësit: P* plakës sate (FOTO) – AlpeGossip
”KUSH TË KA THIRR TY MOJ LOPE”/ Genta Gjalpi nuk ia lë mangut ndjekësit: P* plakës sate (FOTO)

”KUSH TË KA THIRR TY MOJ LOPE”/ Genta Gjalpi nuk ia lë mangut ndjekësit: P* plakës sate (FOTO)

Genta Gjalpi, ish banorja e Big Brother, është një person tepër i ndjekur dhe i komentuar në rrjetet sociale. Ajo poston foto e video nga jeta e saj gjatë gjithë kohës dhe gjithmonë e ka vëmendjen e ndjekësve të saj .

Ditën e sotme ajo ka postuar një video ku duket në studion e televizionit dhe shprehet se ndihet tepër e lumtur që ishte e ftuar në RTSH.

Mesa duket, një ndjekës në komentet e saj nuk ishe aq i lumtur për faktin se ajo ishte e ftur në një emision dhe i ka shkruar: Kush ka.. te ka thirr ty moj lope.

Sigurisht, Genta nuk ia ka lënë me aq e cila i është kthyer keq: p. plakes sate 😘.

Epo është bërë e disata herë që i paralajmërojmë ndjekësit e Gentës që të mos e ofendojnë por nuk na kanë dëgjuar… /AlpeGossip.al