NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj na trefon me këtë FOTO barkun e rrumbullakosur por në fakt duket si 3 muajshe – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj na trefon me këtë FOTO barkun e rrumbullakosur por në fakt duket si 3 muajshe

NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj na trefon me këtë FOTO barkun e rrumbullakosur por në fakt duket si 3 muajshe

Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek, Jakub Kindl, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Këngëtarja do të sjellë në jetë një djalë, ndërsa ky lajm i bukur bëri xhiron e rrjetit pak javë më parë.

Pasi zbuluan gjininë në mënyrën më të bukur, Afërdita dhe partneri kanë treguar se i kanë nisur përgatitjet për bebushin që tani.

Për shkak të trupit të saj “fit” dhe frekuentimit rregullisht të palestrës, barku i rrumbullakosur i Afërditës ka qenë i vështirë për t’u dalluar.

Madje, ndjekësit e kanë akuzuar atë se “po mashtron”, pasi s’ka asnjë bebush në barkun e sheshtë.

Por, këto akuza Afërdita ‘po i hedh poshtë’ çdo ditë. Teksa na tregon mbarëvajtjen e shtatzënisë së saj, këngëtarja ndan edhe poza me barkun e rrumbullakosur i cili tashmë mund të dallohet fare lehtë, si në foton e fundit.

Barku i saj po rritet dita -ditës dhe tashmv ndryshimet vihen re qartë.

Afërdita dhe Jakub ende nuk e kanë menduar ç’emër do të zgjedhin për të voglin, madje më herët kërkuan sugjerimet e ndjekësve në Instagram.